листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01-31.03.2020 за Либерти АД Скопје


3 и 9 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци 03.2020 Либерти.xlsx

Објавено на: 14.05.2020 16:08:25
Документ БР.: DOC_12294-71/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.