листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

НЕРЕВИДИРАН БИЛАНС НА УСПЕХ ЗА ФАБРИКА КАРПОШ АД СКОПЈЕ


Неревидиран Биланс на успех 01-03.2020 функција на трошоци .xls

Објавено на: 15.05.2020 09:04:42
Документ БР.: DOC_12294-75/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.