листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех  01.01.-31.03.2020 година


Банки - 3 и 9 - месечно известување-310320.xls

Објавено на: 15.05.2020 09:25:04
Документ БР.: DOC_12294-76/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.