листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложени за финасиските резултати на УНИ Банка АД Скопје за период 01.01-31.03.2020 година


Образложение за финансиските резултати на УНИБанка 01 01-31 03 2020.docx

Објавено на: 15.05.2020 09:25:07
Документ БР.: DOC_10191-357/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации