листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ОКТА АД-Скопје објавува:


Соопштение за прв квартал од 2020 година.pdf

Објавено на: 15.05.2020 09:46:14
Документ БР.: DOC_10191-359/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации