листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

БИЛАНС НА УСПЕХ 01.01.2020-31.03.2020


Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци 2020.xls

Објавено на: 15.05.2020 14:10:24
Документ БР.: DOC_12294-83/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.