листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

PELISTERKA-Bilans 01.01-31.03.2020


BILANS NA USPEH 31.03.2020-PELISTERKA.xlsx

Објавено на: 15.05.2020 14:11:24
Документ БР.: DOC_12294-85/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.