листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01-31.03.2020


Банки квартални извештаи К12020 Охридска банка.xls

Објавено на: 15.05.2020 14:15:24
Документ БР.: DOC_12294-91/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.