листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за собрание МТШ ЖАС АД на 19.06.2020


Јавен повик собрание 19.06.2020.pdf

Објавено на: 15.05.2020 14:15:24
Документ БР.: DOC_10109-60/2020
Урнек: Јавен повик за собрание