листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран неконсолидиран Биланс на успех 01.01 - 31.03.2020 година


Биланс на успех 31.03.2020.xls

Објавено на: 15.05.2020 14:11:24
Документ БР.: DOC_12294-87/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.