листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

АД ЕВРОПА СКОПЈЕ објавува неревидиран Биланс на Успех за период 01,01-31,03/2020


01.01-31.03.2020 evropa-1.xlsx

Објавено на: 15.05.2020 14:20:25
Документ БР.: DOC_12294-97/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.