листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

.


Неревидиран биланс на успех 01.01.-31.03.2020 Макпетрол АД.xls

Објавено на: 15.05.2020 14:20:25
Документ БР.: DOC_12294-98/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.