листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

.


ПРОЦЕНКА НА МЕНАЏМЕНТОТ ЗА ВЛИЈАНИЕТО НА ПАНДЕМИЈАТА ВРЗ РАБОТЕЊЕТО НА МАКПЕТРОЛ.pdf

Објавено на: 15.05.2020 14:20:25
Документ БР.: DOC_10191-380/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации