листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Коментар на неревидирани финансиски извештаи на НЛБ Банка АД Скопје за период 01.01.-31.03.2020 година.


Анализа на финансиските резултати НЛБ Банка АД Скопје 01.01.-31.03.2020.pdf

Објавено на: 15.05.2020 14:25:24
Документ БР.: DOC_10191-381/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации