листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01.-31.03.2020


finan izv 31 03 2020 -.xls

Објавено на: 15.05.2020 15:27:31
Документ БР.: DOC_12294-103/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.