листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01-31.03.2020 за Теал АД Тетово


01.01-31.03.2020 Природа на трошоци Teal.xlsx

Објавено на: 15.05.2020 15:52:24
Документ БР.: DOC_12294-108/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.