листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:


Неревидиран Биланс на успех ДГ БЕТОН АД СКОПЈЕ 01.01.2020-31.03.2020


31.03.2020.xlsx

Објавено на: 15.05.2020 15:46:55
Документ БР.: DOC_12294-106/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.