листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог - одлуки за Собрание на акционери 19.06.2020


Преглог-одлуки за Собрание 19.06.2020.pdf

Објавено на: 18.05.2020 14:11:51
Документ БР.: DOC_13285-83/2020
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери