листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи за АД Грозд Струмица и ревидирани консолидирани финансиски извештаи за АД Грозд Струмица


од Ревизијата на финансиски извештај за 2020 година.pdf
од Ревизијата на консолидираните финансиски извештај з.pdf

Објавено на: 22.05.2020 14:10:50
Документ БР.: DOC_12304-25/2020
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи