листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Завршна сметка за АД Грозд и консолидирана сметка за АД Грозд Струмица 


Zavrsna Smetka 2019 Grozd.pdf
Konsolidiran Zavrsna 2019.pdf

Објавено на: 22.05.2020 14:10:50
Документ БР.: DOC_12304-26/2020
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи