листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Годишен извештај за работењето на Стопанска банка а.д. Битола за 2019 година

 


Годишен извештај за работењето на Стопанска банка а.д. Битола за 2019 година.pdf

Објавено на: 27.05.2020 14:52:38
Документ БР.: DOC_10191-407/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации