листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран консолидиран Биланс на успех 01.01-31.03.2020 година


Неревидиран консолидиран Биланс на успех 01.01-31.03.2020 година.xlsx

Објавено на: 27.05.2020 15:45:01
Документ БР.: DOC_12294-116/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.