листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Почитувани,

Ве известуваме дека поради истек на мандат (27.05.2020), Г-дин Борислав Атанасовски повеќе не е член на Надзорниот oдбор на НЛБ Банка АД Скопје.

Со почит,

 

Објавено на: 28.05.2020 15:49:31
Документ БР.: DOC_12285-27/2020
Урнек: Измени во органи на управување