листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Javen povik za Sobranie na akcioneri na AD Klanica so ladilnik Strumica


002.jpg

Објавено на: 29.05.2020 08:57:16
Документ БР.: DOC_10109-80/2020
Урнек: Јавен повик за собрание