листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за собрание Теал А.Д. Тетово

Објавено на: 29.05.2020 14:13:16
Документ БР.: DOC_10109-87/2020
Урнек: Јавен повик за собрание