листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Извештај за промена на сопственост


Извештај за промена на сопственост.pdf

Објавено на: 29.05.2020 14:30:36
Документ БР.: DOC_10191-414/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации