листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран консолидиран биланс на успех 01.01.2020-31.03.2020


КОНСОЛИДИРАНИ ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ ДО 31.03.2020 ЗК ПЕЛАГОНИЈА.xls

Објавено на: 29.05.2020 14:34:43
Документ БР.: DOC_12294-117/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.