листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Консолидиран Биланс на успех ДГ БЕТОН АД СКОПЈЕ 31.03.2020


31.03.2020.xlsx

Објавено на: 29.05.2020 14:34:50
Документ БР.: DOC_12294-118/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.