листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извесхтаи


Trgotekstil 2019 Revidiran finansiski izveshtaj.pdf
Trgotekstil Grupa 2019 - Revidirani finansiski izveshtaj.pdf

Објавено на: 29.05.2020 16:01:19
Документ БР.: DOC_12304-37/2020
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи