листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

REVIDIRANI FINANSISKI IZVESTAI 2019 I GODISEN IZVESTAJ


Revizorski izvestaj2019.pdf
известај19od.pdf

Објавено на: 01.06.2020 08:24:11
Документ БР.: DOC_12304-38/2020
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи