листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран консолидиран Биланс на успех 01.01-31.03.2020 година


Биланс на успех 31.03.2020 -консолидиран.xls

Објавено на: 01.06.2020 14:09:53
Документ БР.: DOC_12294-121/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.