листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог одлуки за Собрание на акционери на Теал АД Тетово


Предлог Oдлуки.doc

Објавено на: 02.06.2020 09:50:18
Документ БР.: DOC_13285-122/2020
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери