листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

ОКТА АД-Скопје објавува:


Ревидирани финансиски извештаи за 2019 година.pdf

Објавено на: 02.06.2020 16:00:29
Документ БР.: DOC_12304-44/2020
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи