листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Собрание на акционери 04/06/2020


Т1-2 Ревидирани финансиски извештаи за 2019 година.pdf

Објавено на: 04.06.2020 14:30:30
Документ БР.: DOC_12304-48/2020
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи