листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Собрание на акционери 04/06/2020


Т1-3 Годишен извештај за работата на друштвото за 2019 година.pdf

Објавено на: 04.06.2020 14:30:30
Документ БР.: DOC_10191-424/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации