листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи


Ревидирани финансиски извештаи.pdf

Објавено на: 12.06.2020 14:00:56
Документ БР.: DOC_12304-53/2020
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи