листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за собрание -МАКСТИЛ А.Д


Јавен повик - Годишно собрание на акционери 2020.docx

Објавено на: 15.06.2020 14:43:02
Документ БР.: DOC_10109-102/2020
Урнек: Јавен повик за собрание