листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната Голема зделка:

Известување за голема зделка МАКСТИЛ А.Д


Известување до Собрание на акционери за голема зделка.docx

Објавено на: 15.06.2020 14:43:04
Документ БР.: DOC_26452-3/2020
Урнек: Голема зделка