листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

.


Ревидирани Финансиски извештаи на ОИЛКО за 2019 година.pdf

Објавено на: 16.06.2020 09:20:50
Документ БР.: DOC_12304-55/2020
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи