листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревизорски извештај


Revizija 2019.pdf

Објавено на: 17.06.2020 14:41:44
Документ БР.: DOC_12304-56/2020
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи