листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон неревидирани финасиски резултати 01,01,2019-31,12,2019


Obrazlozenie kon nerevidiraniot finansiski rezultat 2019.doc

Објавено на: 18.06.2020 14:20:30
Документ БР.: DOC_10191-434/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации