листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Известување за промена на датум на собрание-Макстил АД


Известување за промена на датум за одржување на Собрание на акционери-МБХВ.docx

Објавено на: 18.06.2020 15:03:46
Документ БР.: DOC_10109-104/2020
Урнек: Јавен повик за собрание