листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

.


Одлука за стекнување сопствени акции со откуп.pdf
Одлука за отуѓување сопствени акции.pdf

Објавено на: 22.06.2020 08:40:25
Документ БР.: DOC_12291-15/2020
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции