листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната Зделка со заинтересирана страна:

.


Известување за зделка со заинтересирана страна.pdf
Одлука за одобрување на зделка со заинтересирана страна.pdf

Објавено на: 22.06.2020 08:41:00
Документ БР.: DOC_26453-8/2020
Урнек: Зделка со заинтересирана страна