листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Други одлуки од Собрание


Други одлуки од собрание.pdf

Објавено на: 24.06.2020 08:28:54
Документ БР.: DOC_12283-66/2020
Урнек: Други одлуки од собрание