листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ОКТА АД - Скопје објавува:


ОКТА АД - Скопје_Известување до акционерите.pdf

Објавено на: 24.06.2020 14:59:13
Документ БР.: DOC_10191-440/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации