листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Одлука за распределба на добивката за 2019 година.


odluka-raspredeluvanje-dobivka.pdf

Објавено на: 25.06.2020 14:08:29
Документ БР.: DOC_12287-27/2020
Урнек: Распределба на добивка