листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Годишен извештај за работењето на друштвото за 2019 година


Одобрување на годишниот извештај.pdf

Објавено на: 25.06.2020 14:08:38
Документ БР.: DOC_12283-69/2020
Урнек: Други одлуки од собрание