листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидиран Финансиски Извештај


Revizorski Izvestaj Debarski Banji Capa AD - 2019-pp.pdf

Објавено на: 29.06.2020 14:10:32
Документ БР.: DOC_12304-65/2020
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи