листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Odluki od Sobranie na akcioneri


001.jpg
002.jpg
003.jpg

Објавено на: 29.06.2020 14:10:32
Документ БР.: DOC_12283-80/2020
Урнек: Други одлуки од собрание